„Powiedz mi…” o swoich uczuciach.

W czasie ferii Technikum Transportowe nr 4 w Sosnowcu tętni życiem! Uczniowie klas: 3TT i 3KT kontynuują realizację polsko-holenderskiego projektu „Powiedz mi…”, który odbywa się w ramach programu Erasmus+. Realizowany jest przez Fundację na rzecz edukacji SMART, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. W ciągu dwóch pierwszych dni ferii szesnastoosobowa grupa młodzieży uczestniczyła w warsztatach, których celem było m.in. pogłębienie świadomości emocji, uczuć i postaw własnych oraz innych osób, a także kształtowanie umiejętności współdziałania, rozwijanie zdolności radzenia sobie z trudnymi emocjami oraz stresem. Zajęcia prowadzone były przez specjalistów z Fabryki Kreatywności, którzy oprócz dyskusji, burzy mózgów czy dramy pracowali metodą studium przypadku, korzystając jednocześnie z elementów choreoterapii i arteterapii. Było twórczo, wesoło i pouczająco zarazem, za co szczególnie dziękujemy prowadzącym warsztaty – pani Joli Łysakowskiej i panu Tomaszowi Gluźniewiczowi.

Przejdź na stronę projektu