Konkurs fotograficzny z okazji Dnia Babci i Dziadka!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka zapraszamy wszystkich chętnych Seniorów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Dziadkowie i wnuki w obiektywie fotograficznym”
Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zdjęcie przedstawiające babcie i/lub dziadka, jak spędzają wolny czas z wnukami. Każdy uczestnik może zgłosić jedno zdjęcie w formacje JPG, o dowolnych wymiarach. Fotografię należy przesłać do 15.02.2023r. na adres email: fundacjasmart0@gmail.com lub osobiście dostarczyć do:

• biura fundacji przy ul. Katowickiej 65/3A w Opolu,
  • biura projektów w Technikum nr 4 Transportowym przy ul. Kilińskiego 31 w Sosnowcu, pokój nr 17.

Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody oraz dyplomy.
Życzymy wszystkim powodzenia!

Konkurs został zorganizowany w ramach projektu „Senior otwarty na świat”- 2022-1-PL01-KA122-ADU-000071920 realizowanego z programu Erasmus +.