Projekt „Nauka języków obcych jest fajna” rusza!

Projekt „Nauka języków obcych jest fajna”- 2021-2-PL01-ESC30-SOL-000040177 jest odpowiedzią na potrzeby osób z różnych grup wiekowych (również seniorów) uczestniczących we wcześniejszych projektach realizowanych przez Fundację na rzecz edukacji SMART.

W ramach w/w projektu od marca 2022r. organizujemy warsztaty językowe tj.:

• język angielski dla przedszkolaków realizowany w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu „Świat Dziecka” w Siewierzu;
  • język angielski dla seniorów (grupa początkująca);
  • język angielski dla seniorów (grupa średniozaawansowana);
  • język niemiecki dla seniorów (grupa początkująca);
  • język angielski dla odbiorców oferty  Fundacji SMART – członków społeczności lokalnej.

Zajęcia prowadzone są stacjonarnie. Odbywają się w małych grupach, raz w tygodniu po 90 min każde, a w przypadku grupy przedszkolnej 60 min. Poziom nauczania dostosowany jest do wieku, poziomu zaawansowania czy preferencji. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.
Gwarantujemy przyjazną atmosferę i motywujące rodzaje ćwiczeń, które utwierdzą słuchaczy w przekonaniu, o słuszności ich decyzji o udziale w zajęciach językowych.