Projekt E- Senior!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że startujemy z Projektem „E- Senior” 2020-3-PL01-ESC31-094902!!

Projekt ma za zadanie wprowadzenie seniorów do wirtualnej rzeczywistości, pobudzenie ich ciekawości i przedstawienie możliwości z jakich mogą korzystać, aby ułatwić sobie życie oraz załatwianie codziennych spraw. Projekt będzie realizowany na terenie Zagłębia Dąbrowskiego, planujemy zebrać dwie grupy 10-osobowe z którymi będziemy spotykać się na zajęciach dwa razy w miesiącu. Na zajęciach seniorzy będą uczyć się obsługi komputera od samych podstaw!

Start projektu planujemy na końcówkę kwietnia, dlatego już teraz zaczynamy rekrutację! Jeżeli masz wokół siebie seniorów, może to być:  babcia, dziadek, ciocia, a nawet sąsiad, który chciałby uczestniczyć w takich zajęciach, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Chęć udziału w zajęciach można zgłosić poprzez:

• naszą stronę internetową -> zakładka „Kontakt”
  • Facebook’a -> kliknij tutaj
  • telefonicznie -> 500 714 676
  • poprzez przesłanie wiadomości na adres e-mail fundacji:  fundacjasmart0@gmail.com

Czekamy na wszystkie zgłoszenia!