Wspieramy polska branżę turystyczną

Z przyjemnością informujemy, że członkowie naszej fundacji zaangażowali się w projekt wspierający polską branżę turystyczną. Na łamach portali społecznościowych będziemy publikować zdjęcia z naszych bliższych lub dalszych podróży po naszym pięknym kraju?. Zabierzemy was do najładniejszych i najciekawszych miejsc: miast, wsi, parków narodowych, cudów przyrody, zabytków historycznych. Mamy nadzieję, że będą dla was bodźcem do odrywania najbardziej malowniczych miejsc w Polsce..??

We are supporting the Polish tourism industry

We are pleased to announce that the members of our foundation got involved in a project supporting the Polish tourism industry. We will publish photos on social networks from our closer or further trips around our lovely country?. We will take you to the most beautiful and interesting places: cities, villages, national parks, natural wonders, historical monuments. We hope that they will be incentive for you to discover the most picturesque places in Poland.??